АРТО

  • site.arto@gmail.com
  • Україна

Реєстрація домену gov.ua для сільських рад

Реєструвати доменне ім’я для сільської ради на gov.ua є обов’язковою умовою існування офіційного сайту чи порталу державної установи. Адже ця адреса згодом буде використовуватися не лише для сайту чи порталу сільської ради, а і для електронної офіційної пошти державної установи. Такі умови регламентуються постановами Кабінету Міністрів України та законами Верховної Ради України.

Зареєструвати адресу сайту чи порталу сільської ради на gov.ua будь-кому не можливо, адже це мають робити юридичні особи. Процедура реєстрації на gov.ua має певний послідовний перелік правильних і потрібних дій за короткий термін часу, якщо при реєстрації імені сайту або порталу Сільської ради чи Районної ради будуть зроблені помилки, то це загрожує відмовою у легалізації домену. Процедуру реєстрації доменної адреси gov.ua для Сільських рад і Районних рад доведеться розпочинати спочатку і без помилок. Зазвичай, відмова у реєстрації домену gov.ua для Сільської Ради і Районної Ради може залежати від допущених помилок у: листі-зверненні, неправильному імені (яке не відповідає правилам реєстрації), помилках IP адреси хостингу, помилках IP адреси сайту, невідповідності документів юридичної особи, що займається реєстрацією та отриманням доменної адреси з gov.ua.

Для державних установ, таких як Сільська Рада чи Районна Рада з адресою gov.ua, потрібно мати надійний хостинг для сайту чи порталу. Надійних хостинг зуміє: витримати навантаження великої кількості відвідувачів, забезпечити надійність відвідування і перегляду сторінок, забезпечити безпеку інформації та стабільної роботи сайту. Економити на хостингу чи спеціалістові не варто, адже помилки чи проблеми з дешевизною можуть понести додаткові витрати та проблеми.

Наша компанія ПП “АРТО” допоможе Вам правильно зареєструвати доменну адресу на gov.ua та підібрати надійний хостинг для Вашого веб-сайту чи порталу.
Також, ПП “АРТО” може створити сайт для Сільської Ради чи Районної Ради за відносно короткий термін та невелику ціну.
У нашої фірми є усі відповідні документи для відповідної діяльності, і найголовніше – досвід у такій роботі.

Потрібен сайт для Сільської Ради чи Районної Ради з доменним іменем на gov.ua? Звертайтеся до нас! Контакти ПП “Арто”.